Aparthotel Wilma

49A Steffensweg, 28217 Brémy, Německo

  • Až pro 3 hosty
  • Až 30 m²
  • Ložnice: 1

Aparthotel Wilma se nachází 2,2 km od centra. Průměrné hodnocení hostů je 7,4/10 (53 hodnocení). Ubytování nabízí mimo jiné bezplatné Wi-Fi, rodinné pokoje a parkování.

Aparthotel Wilma je prázdninový dům v Brémách. Nabízí 1 ložnici.

Pokoje a vybavení

Součástí je kuchyňský kout s jídelní částí a lednicí. Obývací prostor má TV s plochou obrazovkou a rozkládací pohovku. K dispozici je koupelna se sprchou. V ložnici jsou dvojlůžko nebo samostatné postele. Najdete tu také výhled na město, topení a šatní skříň.

Služby a vybavení

Ve všech prostorách je bezplatné Wi-Fi. Na místě je parkování zdarma.

Dostupnost a okolí

Hlavní nádraží Brémy leží 2,5 km od ubytování. Letiště Brémy je vzdálené 5 km.

Okolí

  • Přístavní muzeum Speicher XI - 1,5 km
  • Muzeum Weserburg pro moderní umění - 2,2 km
  • Muzeum zámoří - 2,3 km

Dobré vědět

Celá jednotka se nachází v přízemí.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 111 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán v přízemí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • výhled na město

3 osoby30 m²vlastní koupelna

Aparthotel Wilma - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Izolace proti hluku

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Aparthotel Wilma“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 22:00. Odhlášení: od 06:00 do 10:00.

Je u objektu „Aparthotel Wilma“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Aparthotel Wilma“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Aparthotel Wilma určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 3 hosty.

Nabízí Aparthotel Wilma vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Aparthotel Wilma?

Ubytování se nachází ve městě Brémy.

Aparthotel Wilma na mapě: Brémy

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Aparthotel Wilma

Průměrné hodnocení z 53 recenzí na Booking.com je 7,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Aparthotel Wilma zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na bremen-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10