CY Apartment am Osterdeich

Apartmán

Brémy, NěmeckoCeller Str. 23 Erdgeschoss, rechts, 28205

Vyberte termín a ověřte ceny.

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 60 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

CY Apartment am Osterdeich v lokalitě Brémy nabízí terasu a zahradu.

Pro hosty je dostupná Wi-Fi zdarma. K dispozici je bezplatné parkování. Ubytování je od místa „Villa Ichon“ vzdálené 1,3 km.

„Apartmán s 1 ložnicí“ má 60 m² a pojme až 6 osob. Vlastní koupelna a fén jsou v tomto apartmánu. Dále můžete využívat kuchyň nebo kuchyňský kout, troubu a lednici. Vybavení zahrnuje také varnou desku a mikrovlnnou troubu. Najdete tu také balkon nebo terasu a televizi. Výhled na zahradu máte v tomto apartmánu.

Vzdálenosti k vybraným místům

Wilhelm Wagenfeld Haus1,4 km vzdušnou čarou
Neue Weser2,4 km vzdušnou čarou
Hlavní nádraží Brémy3,2 km
Bürgerweide3,4 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s 1 ložnicí

▾

CY Apartment am Osterdeich - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Terasa
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

K dispozici je bezplatné parkování.

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Bremen Hauptbahnhof“ od ubytování „CY Apartment am Osterdeich“?

Železniční stanice „Bremen Hauptbahnhof“ se nachází 2,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Bremen Airport“ od ubytování „CY Apartment am Osterdeich“?

Bremen Airport se nachází 4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze apartmánu CY Apartment am Osterdeich nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování CY Apartment am Osterdeich. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10