Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof

Bahnhofsplatz 17-18, 28195 Brémy, Německo

  • Až pro 2 hosty
  • Až 21 m²
  • Ložnice: 1

Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof se nachází 831 m od centra. V recenzích ubytování získává 7,8/10 (5 175 hodnocení). Ubytování nabízí mimo jiné terasu, bar a rodinné pokoje.

IntercityHotel Bremen je hotel v Brémách.

Pokoje

Pokoje jsou zvukotěsné. Mají klimatizaci, kabelovou TV, pracovní stůl a vlastní koupelnu. K dispozici je také trezor, šatní skříň a rychlovarná konvice. U některých pokojů je dvoulůžkové uspořádání s oddělenými postelemi, u jiných manželská postel Queen.

Vybavení objektu

Bezplatné Wi-Fi je dostupné v celém hotelu. Snídaně se podává formou bufetu. Restaurace Cucina nabízí italská jídla. Bar doplňuje nabídku. Recepce je otevřená nepřetržitě. K dispozici je také prádelna.

Umístění a doprava

Hotel stojí u hlavního nádraží Brémy. Letiště Brémy je vzdálené 4,8 km.

Co navštívit v okolí

  • Muzeum zámoří - 250 m
  • Brémské tržiště - 1 km
  • Böttcherstrasse - 1,1 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 429 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj Comfort s oddělenými postelemi

  • vlastní koupelna
  • klimatizace
  • odhlučnění

2 osoby19 m²vlastní koupelna

Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Klimatizované pokoje
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena
  • restaurace
  • bar
  • Venkovní terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena, avšak může být účtován dodatečný poplatek.
Důležité informace

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: do 12:00.

Je v ubytování „Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Má Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Nabízí Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof?

Ubytování se nachází ve městě Brémy.

Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof na mapě: Brémy

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof

Průměrné hodnocení z 5 175 recenzí na Booking.com je 7,8/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Adriyana 06 - 2026
8/10

Poloha byla velmi praktická, protože hotel ležel nedaleko nádraží a do Altstadt se dalo dojít pěšky, zároveň se dal snadno najít. V pokoji byl trezor a koupelna měla příjemnou velikost, přičemž sprcha fungovala dobře. Oceňovali jsme také velmi dobrou zvukovou izolaci a celkově šlo o vynikající poměr ceny a výkonu.

ℹ) Recenze Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof nevyjadřují stanovisko bremen-hotels.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10