Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof

Hotel

Brémy, NěmeckoBahnhofsplatz 17-18, 28195

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 676 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Až 21 m²
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 676 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof v lokalitě Brémy nabízí pokoje o ploše od 19 do 21 m². Ve všech najdete fén a vlastní koupelnu. Nabízejí také televizi, klimatizaci a trezor.

K dispozici je bezplatná Wi-Fi a nepřetržitě otevřená recepce.

Hosté mohou využívat bar, restauraci a terasu. V budově je výtah. K místu „Wilhelm Wagenfeld Haus“ je to 1 km.

Vzdálenosti k vybraným místům

Schifferhaus1,1 km vzdušnou čarou
Villa Ichon1,1 km vzdušnou čarou
Am Stadtwaldsee (Uni-Wildnis)3,8 km vzdušnou čarou
Neue Weser4,4 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánPlochaPostele
Dvoulůžkový pokoj Comfort s oddělenými postelemi19 m²-
Dvoulůžkový pokoj Business s manželskou postelí21 m²Velká manželská postel (velikosti King)
Dvoulůžkový pokoj Business s oddělenými postelemi21 m²2 × Samostatná postel
Pokoj s manželskou postelí Queen19 m²Manželská postel

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte pokoje v ubytování Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • psací stůl

Dvoulůžkový pokoj Comfort s oddělenými postelemi

▾

Dvoulůžkový pokoj Business s manželskou postelí

▾

Dvoulůžkový pokoj Business s oddělenými postelemi

▾

Pokoj s manželskou postelí Queen

▾

Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Restaurace
  • Bar
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Bremen Hauptbahnhof“ od ubytování „Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof“?

Železniční stanice „Bremen Hauptbahnhof“ se nachází 110 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Bremen Airport“ od ubytování „Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof“?

Bremen Airport se nachází 4,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 5 183 recenzí hostů je 7,8/10 . Přečtěte si recenze hotelu Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof nebo přidejte vlastní.

Adriyana06 - 2026
8/10
★★★★☆

Poloha byla velmi praktická, protože hotel ležel nedaleko nádraží a do Altstadt se dalo dojít pěšky, zároveň se dal snadno najít. V pokoji byl trezor a koupelna měla příjemnou velikost, přičemž sprcha fungovala dobře. Oceňovali jsme také velmi dobrou zvukovou izolaci a celkově šlo o vynikající poměr ceny a výkonu.

ℹ) Recenze Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof nevyjadřují stanovisko bremen-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Flemings Hotel Bremen-Hauptbahnhof - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~1 676 Kč
Typická cena
~3 364 Kč

Levnější než 10 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 98

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 676 Kč
Typická cena
~3 142 Kč

Toto ubytování je o 47 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s restaurací a s bezbariérovým přístupem: 15

Za podobnou cenu

~1 425 Kč – ~1 928 Kč

  • Porovnaná ubytování 44
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 5
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 0

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Klabauterbett

9,1/10 ~1 917 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.